CLEANSEA

Sejas mazgāšanas un attīrīšanas līdzekļi

Tas ir kā ūdens šļaksts no mitrāju dīķa – tumšs un it kā necaurredzams, bet tajā pašā laikā tik dzidrs un nevainojami tīrs. Tas ir kā mīkstā un apskaujošā meža tumsa, kad nakts vidū ej tai cauri, – visapkārt kluss, tik priežu čiekuri čaukst zem kājām. Tas ir kā miglas pilieni, ko vējš noplēš no jūras un iemet tev sejā kā sudraba adatiņu sauju tieši tajā brīdī, kad pašķiras mežs. Tu sper soli smilšainajā pludmalē un apjaut, ka jau aust rīts un ka labām lietām dzīvē nevajadzētu beigties nekad.

Mēs nevaram apturēt laiku, bet varam censties imitēt dažas no šo sajūtu asociācijām, tāpēc izveidojām mazgājošu un attīrošu produktu līniju, ņemot par iedvesmu ziemeļu dabu un sastāvā izmantojot tās sniegtās efektīvākās sastāvdaļas.

CLEANSEA Sejas ādas attīrīšanas gels ar sapropeli

Pasūtīt

200ml
Visiem ādas tipiem 
Mitrināšanai un aizsardzībai pret piesārņojumu

Unikāls, intensīvi mitrinošs sejas mazgāšanas līdzeklis ar organisko sapropeli no ziemeļzemju saldūdens ezeru dūņām, kas efektīvi attīra ādu un saudzīgi noņem dekoratīvo kosmētiku. Dabas radītās sastāvdaļas ir izsmalcināti ietvertas inovatīvā risinājumā, kas vienlaikus piesaista ūdens molekulas, noņem taukvielas un strukturē tās organiskos metālu savienojumos vieglākai noskalošanai. Āda tiek atbrīvota no visa liekā un saglabā sākotnējo mitruma līmeni. Zinātniski izstrādātais sastāvs aizsargā pret pilsētas gaisa piesārņojuma izraisītu pāragru novecošanos un uzmundrina ādu ar spēcinošu, dabas dotu enerģijas devu.

Lasīt vairāk

Rezultāti (Lietojot katru dienu):
- attīra ādu no vieglas dekoratīvās kosmētikas, sniedzot  tai nevainojami tīru un atsvaidzinātu sajūtu, ideāli  piemērots jutīgai, problemātiskai un taukainai ādai;
- attīra ādu no netīrumiem un nosēdumiem, neradot kairinājumu;
- detoksicē un tonizē sejas ādu, padarot to tvirtāku un līdzenāku;
- novērš priekšlaicīgas novecošanās pazīmes

Lietošana
Virzienā no kakla uz augšu maigi iemasējiet sejas mazgāšanas līdzekli uz mitras sejas un kakla, izvairoties no tā iekļūšanas acīs. Rūpīgi noskalojiet ar remdenu ūdeni. Atkārtot pēc nepieciešamības. Lai ātri līdzsvarotu ādas pH līmeni un stiprinātu tās imunitāti, pēc attīrīšanas lietojiet CLEANSEA micelāro ūdeni. Intensīvas dekoratīvās kosmētikas noņemšanai pirms sejas attīrītāja lietojiet CLEANSEA sejas attīrīšanas eļļu. 

Iesakām izmantot arī kā īpaši mitrinošu roku mazgāšanas līdzekli, ja tās ikdienā tiek pakļautas biežai mazgāšanai vai dezinfekcijai.

INCI: Aqua, Sapropelic mud, Betaine, Glycerin, Pentylene glycol, Xanthan gum, Polyglyceryl- 2-caprate, Lauryl glucoside, Disodium cocoyl glutamate, Sodium levulinate, Sclerotium gum, Pullulan, Sodium anisate, Lecithin, Sodium phytate, Silica, Parfum, Citric acid

Lasīt mazāk

CLEANSEA Micelārais ūdens

Pasūtīt

200ml
Visiem ādas tipiem, ideāli piemērots sausai un jutīgai ādai.

Atsvaidzinošs micelārais ūdens, kas efektīvi attīra ādu, noņem kosmētiku un netīrumus, kas uzkrājušies dienas laikā. Satur atomizētu jūras ūdeni – ar minerālvielām piesātinātu aktīvo sastāvdaļu, kas neizraisa kairinājumu un ir piemērota arī ļoti jutīgai un apsārtušai ādai. Iedarbojas kā pretiekaisuma un nomierinošs līdzeklis, ādas mirdzuma veicinātājs.

Ja uz ādas ir mikrobrūces, var būt kņudinoša sajūta.

Lasīt vairāk

Rezultāti
- saudzīgi attīrīta āda;
 - noņemtas kosmētikas un grima paliekas, kā arī netīrumi.

Lietošana
Samitriniet kokvilnas kosmētikas vates plāksnīti un viegli noslaukiet seju un acis. Ja līdzeklis iekļūst acīs, rūpīgi tās izskalojiet.

SASTĀVDAĻAS: Aqua, Pentylene glycol, Betaine, Maris Sal, Glycerin, Maltooligosyl glucoside, Hydrogenated starch hydrolysate, Sodium levulinate, Lauryl glucoside, Disodium cocoyl glutamate, Sodium anisate, Citric acid, Sodium phytate

Lasīt mazāk