Par mums

LABRAINS ir Latvijā radīts eko kosmētikas un ādas kopšanas produktu zīmols, kas piedāvā inovatīvus, videi draudzīgus augstas kvalitātes produktus rozācijas simptomu atvieglošanai un ikdienas ādas kopšanai. Mums zinātne ir skaistums, un skaistums ir zinātne.

Veidojot LABRAINS, kā viena no galvenajām prioritātēm bija atrast iedarbīgu, tomēr videi draudzīgu ādas kopšanas līdzekli, kurš atvieglotu rozācijas simptomus. Jau no paša sākuma mūsu redzējums par šo jaunradāmo produktu tika veidots uz trīs galveno priekšnoteikumu pamata: augstākā kvalitāte un efektivitāte, ilgtspējīgs ražošanas process un saprātīga cena.

Šobrīd, kad tas ir izdevies, mēs pamatoti varam teikt, ka LABRAINS nav tikai eko kosmētikas zīmols, tas ir dzīvesveids un vizītkarte veselīgai un koptai ādai.

Skaistuma ilgtspējas noslēpumu cilvēce mēģina atklāt jau gadsimtiem ilgi. Iedvesmojoties no dabas un zinātnes savstarpējās mijiedarbības, likām lietā zināšanas par dabas bagātībām un to spēku, lai varētu definēt mūsu filozofiju un tai sekot. Šī apziņa stingri un skaidri noteica mūsu mērojamo ceļu, lai izveidotu saikni starp skaistumu ar labklājību plašākā nozīmē. Rezultātā esam sasnieguši savu mērķi, un tagad varam jums piedāvāt izcilus kosmētikas produktus. Tas ir patiess veltījums visām sievietēm un vīriešiem, kuri ne tikai rūpējas par savu skaistumu, bet arī domā par to, kā zinātne un daba var palīdzēt šajā procesā, skaistumu padarot ilgstspējīgu.

Būdami konservatīvi attiecībā uz savām vērtībām, taču tajā pašā laikā novatori ar vēlmi attīstīties un augt, mēs sapratām, ka ar izcilu un inovatīvu kosmētikas līdzekļu radīšanu vien mums nepietiek.

Nebaidoties no izaicinājumiem, esam uzstādījuši sev mērķi būt par kultūras un sociālajiem provokatoriem – risināt ādas problēmas kopā ar Jums, iespējams, pārveidojot Jūsu domāšanu šī procesa gaitā.

Mūsu radītā īpašā telpa apvieno dabu, zinātni un skaistumu. Cilvēka āda atspoguļo iekšējo veselības stāvokli un emocijas, un mūsu atbildība un pat pienākums ir parādīt šo cilvēka iekšējo skaistumu redzamu ārēji.

Rūpējoties par vecāko paaudžu atstāto mantojumu, jādomā arī, ko mēs atstāsim pēc sevis – vai tas būtu vides un kultūras mantojums vai tāds, kas saistīts ar sociālo uzvedību, savstarpējo mijiedarbību un attiecībām.

Daudz pūļu un darba mums jau ir aiz muguras, bet vēl jo vairāk jāpaveic un jāsasniedz visa šī kosmētikas projekta attīstībā. Mēs attīstāmies un augam kopā, un mums tajā palīdz mūsu ģimenes, bērni un arī Jūs, tāpēc mēs no sirds pateicamies Jums par šo piedāvāto nenovērtējamo dāvanu un milzu iespēju radīt kopā ko jaunu un noderīgu.

LĪGA

LIESMOJOŠAIS PRĀTS UN VIZIONĀRS

Līgai neviena iecere nav par lielu. Viņa ir citu uzmundrinātāja un pamudinātāja, kurai piemīt ...

Lasīt vairākapbrīnojama spēja iedvesmot, iedrošināt un vadīt apkārtējos, lai iedvestu dzīvību viņas idejām. Līga ir ieguvusi izglītību, kā arī praktisko pieredzi ķīmijā, vides zinātnēs un ekonomikā un daudzus gadus bijusi komandas priekšgalā. Ar šo prasmju kopumu un ilgtspējības pārliecību sirdī viņa veido zīmola vīziju, nosprauž uzņēmuma mērķus, veic administratīvo un tehnisko vadību, kā arī receptūras izstrādi un dara to visu ar meistarīgu eleganci. Abas ar Elīnu ir nešķiramas jau vairāk nekā piecpadsmit gadus. Kopā vadījušas projektus un uzņēmumus dažādās jomās, tagad viņas atspoguļo mūsu pašu uzņēmuma dvēseli.
Lasīt mazāk

ELĪNA

EMPĀTISKAIS ĢĒNIJS

Lielākais no Elīnas neskaitāmajiem talantiem ir māksla pārveidot Līgas aizdegtās ideju dzirkstis ...

Lasīt vairākstratēģiski konceptuālos, finansiāli pamatotos un vispusīgi izprotamos uzdevumos. Elīna ir galvenā LABRAINS zīmola mārketinga stratēģijas veidotāja, kura rūpējas arī par uzņēmuma finanšu pārvaldību. Turklāt viņas cilvēkmīlestība un empātija palīdz ikvienam mūsu komandas loceklim justies droši sarežģītajā darba un personīgo attiecību līdzsvarā.
Lasīt mazāk

INESE

MŪSU ROKAS (VISTIEŠĀKAJĀ NOZĪMĒ)

Mikstūru meistare, alķīmiķie un šefpavāre mūsu laboratorijā ...

Lasīt vairākKurš gan būtu iedomājies, ka rūpīgā pieeja it visam un pacietība varētu tikt uzspodrināta tik izsmalcināti izcilā līmenī? Inese daudzu gadu garumā ir strādājusi par ķīmiķi, un kosmētikas ražošana ir jauna, svaiga un aizraujoša nodaļa viņas profesionālajā karjerā. Viss tehnoloģiskais darba process ir viņas kontrolē, un viņa vada to ar stingru, drošu roku un vienmēr liegu smaidu.
Lasīt mazāk

AGNESE

NOKĀRTO LIETAS

Vēl viena ķīmiķe mūsu komandā – Agnese, kas gādā, lai visi papīri būtu kārtībā un darbs tiktu veikts augstākajā līmenī ...

Lasīt vairākAgnese vienmēr par visu zina visu. Konsekvence un precizitāte ir viņas izvēlētie ieroči normatīvo aktu un kvalitātes ievērošanas cīņā. Viņa rūpējas, lai katrs mūsu darbības virziens atbilstu kvalitātes standartiem, piemērojamajiem tiesību aktiem, darba drošības un vides prasībām, un dara to ātri, eleganti un bez zaudējumu iespējas. Turklāt viņai ir brīnumaina prasme saglabāt pieklājību visā procesa gaitā, lai padarītu to tīkamāku ikvienam procesā iesaistītajam.
Lasīt mazāk

SOLVEIGA

MŪSU SPOŽĀKĀ ROTA

Dzīvojot līdzsvarā ar dabu un smeļoties no tās iedvesmu, Solveiga spēj radīt strukturētu zīmola ...

Lasīt vairākattīstības koncepciju, veicināt produktu pārdošanu un izstrādāt stratēģisku komunikācijas plānu ar klientiem. Solveigai ir ievērojama 20 gadu darba pieredze kosmētikas produktu mārketingā un reklamēšanā, kā arī neapmierināma zinātkāre par visu jauno, tādēļ iespēja, ka mums garām var paslīdēt potenciāli noderīgas novitātes, ir praktiski neiespējama.
Lasīt mazāk